Výsledek testu

Je to tady... Tak jak na tom jsi?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

14 - 20 bodů - Pohodářka

Gratuluji. Stres není Tvůj  případ. Tedy, pokud jsi test vyplňovala podle toho, co je skutečné a ne podle toho, jak bys to chtěla? ☺ Jsi spíše flegmatik, jen tak něco tě nerozhodí. Umíš se za sebe postavit, vytvořit si vlastní život. Řešíš jen ty skutečné a velké problémy. Udržuješ si nadhled a pozitivní přístup. Kéž by to bylo nakažlivé. Ostatním totiž občas můžeš pít krev svou pohodou a vyzařujícím štěstím. Udržuj se dále v takové formě a nakaž jí i další lidi v okolí.

21 - 30 bodů - Hospodářka

Poznáš, kdy Ti hrozí, že by ses nechala unést a začala jednat zkratkovitě a zmatkovitě. Snažíš se věci řešit s nadhledem a jsi na skvělé cestě, jak si to zautomatizovat. Ještě stále býváš zklamaná, nespokojená a občas se na tebe vrhne i závist. Míváš ještě trochu strach, když dojde na lámání chleba. Ale super je, že víš, že svět se nezboří a rozeznáváš, co je opravdu tak důležité nebo co může počkat. Máš ke svému životu zdravý a vyrovnaný postoj. Zkus ještě lépe hospodařit se svou energií a emocemi. Pak opravdu každou situaci budeš zvládat jako vítěz.

31 - 42 bodů - Stresařka

Podle tvých odpovědí je jasné (nejspíš i tobě samé), že tě stres, strach a pasivní přístup ovládají. Děláš si hlavu z malých věcí, vše jsou velké úkoly. Máš strach je řešit, odkládáš. Necháváš se snadno vykolejit a problémy i sama vyhledáváš a vytváříš. Potřebuješ být v roli oběti, abys mohla ze všech svých potíží obviňovat druhé. Žiješ v neustálém napětí a může se to dříve nebo později podepsat na tvém zdravotním a psychickém stavu. Chybí ti jen malinko a může to být jinak. Chceš to zkusit? Chceš si dovolit být více sama za sebe? Prožívat spokojenost a radost je věc rozhodnutí.

CHCEŠ SE DO ŽIVOTA VÍCE UVOLNIT A MÉNĚ SE STRESOVAT?

Mám pro tebe 14 kroků, 14 technik a cvičení, 14 ultramini videí, jak to můžeš zvládnout.

Každý den ráno na Tebe bude čekat jedna z nich přímo ve Tvém e-mailu.

Žádné přístupy, přihlašování, žádná práce.

Každý den 5 minut a pak už trénuješ za běhu.

Pro další inspiraci a témata pojď do skupiny

Dětem blíž (pro "líné" rodiče a učitele)