12 audio příběhů, ve kterých s dětmi budeme uzdravovat robota, užívat si prázdniny, mluvit o smrti, vytírat podlahu od barvy nebo si povídat o narození sourozence. S lehkostí, hravostí a humorem.

Příhody Edíka a Edinky – CD+mp3

 • /
 • Eshop
 • /
 • Příhody Edíka a Edinky – CD+mp3

Hravé audio příběhy o tom, jak povzbudit děti k odvaze, empatii, radosti a tvoření vlastních životů. V příbězích budeme uzdravovat robota, mlsat zmrzku, vytírat podlahu od barvy, závodit, sdílet hračky i pomáhat... Pro děti cca od 3 do 10 let...

300 Kč
Dostupné
 • S čím příběhy pomůžou dětem

  • 12 pestrých audio-příběhů z dětského světa naplněné emocemi.
  • Řešení, která dělají radost, přináší úlevu, odvahu a více pohody.
  • Jak si poradí Edinka se stýskáním po mamince? Co pomůže Edíkovi na vztek? Proč umřel ptáček? Jak zaženou strach?

  Co na děti čeká - obsah

  1. Závodění

  2. Zelený kyblíček

  3. Dračí jeskyně a vylitá barva

  4. Edík s tatínkem uzdravují robota

  5. Edince je smutno po mamince

  6. Když se bunkr nedaří (Edík má vztek)

  7. Bumbác do louže

  8. O prázdninách je všechno jinak

  9. Narodila se sestřička

  10. Proč ptáček umřel

  11. Jak si poradili s bubákem

  12. Edinka závidí Edíkovi kolobku

   

  Náměty příběhů: Štěpánka Vontrobová

  Napsala: Simona Martínková Racková

  Hudba: Štěpánka Vontrobová

   

  Stáhněte si 1 celou příhodu zdarma 

  A jak se líbí prvním posluchačům?

  "Štěpánko, chtěla jsem Vám poděkovat za vytvoření příběhů o Edíkovi a Edince. Dceru příhody sourozenců velmi nadchly a chce je neustále poslouchat :-). Příběhy jsou tak akorát dlouhé a je v nich krásně ilustrováno, jak se mohou řešit různé situace, se kterými se děti dnes a denně setkávají. Musím říci, že jsou poučné a inspirativní i pro mě. Jezdíme s dětmi několikahodinové cesty autem za prarodiči, které si krátíme posloucháním nejrůznějších příběhů a pohádek. Koupě vyprávění o bratrovi a sestře byla trefa do černého :-). Třeba bude i pokračování ... :-)."
  Míša
  Dobrý den, včera jsme poprvé příběhy poslouchali a dnes ráno si dcerka (prvňačka) při odchodu do školy nasadila moji čepici, aby se jí přes den nestýskalo :-) Když se vrátila domů, hned sama ukazovala na čepici a hlásila, že to pomohlo :-) Děkuju!
  Alžběta
  "Honzík poslouchá příběhy už po několikáté a hlavně se mu líbí ten s opravováním robota. Zrovna včera navíc s tátou vyměňovali baterky do autíčka, tak to bylo nádherné načasování."
  Lenka
  Teď je posloucháme s nachlazeným Kristiánkem a už jedou podruhé. To, jak jsi je namluvila s enám moc líbí. A ten hudební doprovod. Líbí se mi to moc. Děkujeme
  Magda
 • Pohlaví (?)

Podobné zboží

Komunikační karty pro více radosti a porozumění. Pomouhou dětem se strachy, vztekem, smutkem, loučením, konflitky se sourozencem i kamarádem. Naučí je hledat řešení.
Hrejte si s emocemi a hledejte řešení. Pomozte dětem i sobě rozklíčovat prožívané pocity a projít situacemi.