12 audio příběhů, ve kterých s dětmi budeme uzdravovat robota, užívat si prázdniny, mluvit o smrti, vytírat podlahu od barvy nebo si povídat o narození sourozence. S lehkostí, hravostí a humorem.

Příhody Edíka a Edinky – MP3

 • /
 • Eshop
 • /
 • Příhody Edíka a Edinky – MP3

Hravé audio příběhy o tom, jak povzbudit děti k odvaze, empatii, radosti a řešení.Jak si Edík poradí s pokaženým robotem? Proč Edíka hodně naštve segra? Co Edince pomůže na smutek po mamince a jak si vysvětlí smrt ptáčka? Jak si děti poradí s barvou nebo posměváčky? A taky o tom, že rodiče můžou být občas děti:-) Pro děti cca od 3 do 10 let..Skvělé na doma i do škol/ek.

250 Kč
Dostupné
 • S čím příběhy pomůžou dětem

  • 12 pestrých audio-příběhů z dětského světa naplněné emocemi.
  • Řešení, která dělají radost, přináší úlevu, odvahu a více pohody.
  • Jak si poradí Edinka se stýskáním po mamince? Co pomůže Edíkovi na vztek? Proč umřel ptáček? Jak zaženou strach?

  Co na děti čeká

  1. Závodění

  2. Zelený kyblíček

  3. Dračí jeskyně a vylitá barva

  4. Edík s tatínkem uzdravují robota

  5. Edince je smutno po mamince

  6. Když se bunkr nedaří (Edík má vztek)

  7. Bumbác do louže

  8. O prázdninách je všechno jinak

  9. Narodila se sestřička

  10. Proč ptáček umřel

  11. Jak si poradili s bubákem

  12. Edinka závidí Edíkovi kolobku

   

  Stáhněte si 1 příhodu zdarma jako ukázku

  A jak se líbí prvním posluchačům?

  "Štěpánko, chtěla jsem Vám poděkovat za vytvoření příběhů o Edíkovi a Edince. Dceru příhody sourozenců velmi nadchly a chce je neustále poslouchat :-). Příběhy jsou tak akorát dlouhé a je v nich krásně ilustrováno, jak se mohou řešit různé situace, se kterými se děti dnes a denně setkávají. Musím říci, že jsou poučné a inspirativní i pro mě. Jezdíme s dětmi několikahodinové cesty autem za prarodiči, které si krátíme posloucháním nejrůznějších příběhů a pohádek. Koupě vyprávění o bratrovi a sestře byla trefa do černého :-). Třeba bude i pokračování ... :-)."
  Míša
  Dobrý den, včera jsme poprvé příběhy poslouchali a dnes ráno si dcerka (prvňačka) při odchodu do školy nasadila moji čepici, aby se jí přes den nestýskalo :-) Děkuju!
  Alžběta
  "Honzík poslouchá příběhy už po několikáté a hlavně se mu líbí ten s opravováním robota. Zrovna včera navíc s tátou vyměňovali baterky do autíčka, tak to bylo nádherné načasování."
  Lenka
  Teď je posloucháme s nachlazeným Kristiánkem a už jedou podruhé. To, jak jsi je namluvila s enám moc líbí. A ten hudební doprovod. Líbí se mi to moc. Děkujeme
  Magda
 • Pohlaví (?)

Podobné zboží

Komunikační karty pro více radosti a porozumění. Pomouhou dětem se strachy, vztekem, smutkem, loučením, konflitky se sourozencem i kamarádem. Naučí je hledat řešení.
Hrejte si s emocemi a hledejte řešení. Pomozte dětem i sobě rozklíčovat prožívané pocity a projít situacemi.